LOGOUT / OK1ZXS

Něco málo o mně

Já, Logout

Jmenuji se Martin Kukač, už velmi dlouho jsem ale na Internetu znám pod přezdívkou Logout. Narodil jsem se na konci roku 1983 v na jindřichohradecku, kde jsem také posléze začal navštěvovat základní školu. Tu jsem v šesté třídě vyměnil za reálné gymnázium, které jsem na jaře 2003 zakončil maturitou. Po gymnáziu se mi podařilo absolvovat bakalářký obor Podnikové informační systémy vyučovaný v Praze - Krči jako společný projekt Vysoké školy ekonomické v Praze a Vyšší odborné školy informačních služeb a následně i magisterské navazující studium s hlavní specializací Informační management (Katedra systémové analýzy, FIS, VŠE) a vedlejší specializací Novodobé hospodářské dějiny (Katedra hospodářských dějin, NF, VŠE).

Prakticky hned od počátku vysokoškolského studia - konkrétně od konce srpna roku 2004 - jsem začal prací přispívat k tvorbě HDP, nejdříve na poloviční úvazek, později na dvoutřetinový a nakonec na plný. Celou dobu jsem věrný jedné nejmenované investiční společnosti, která během mého více než patnáctiletého působení již čtyřikrát změnila název a šestkrát jsem se s ní stěhoval po Praze. Do roku 2016 jsem tam programoval, od té doby jsem na pozici aplikačního manažera.

Od roku 2009 bydlím v pražských Kbelích, kam jsem se přestěhoval ke slečně, z níž jsem v květnu 2010 udělal paní. V roce 2014 jsme si k Vánocům pořídili syna, s nímž jsme se po necelém roce přestěhovali z Prahy do středních Čech, abychom se o další dva roky později vrátili zpět do Kbel, kde bydlíme dodnes.

Pokračování příště...